Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Koszelanka - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

250 000 zł1 500 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka letniskowa nad Liwcem Strachów, gmina Jadów Na sprzedaż wyjątkowa działka letniskowa o powierzchni 1500 m , położona w malowniczej miejscowości Strachów (gmina Jadów, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Wyszków(Koszelanka + 11 km)

890 000 zł5 727 m² 155,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie bardzo atrakcyjne działki budowlane pod Wyszkowem w miejscowości Rybienko Leśne. Do końca lutego super atrakcyjna cena! Dwie zespolone działki usytuowane są przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Krawcowizna(Koszelanka + 18 km)

149 000 zł1 050 m² 141,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjne działki budowlane - 1050 m2, położone W malowniczym miejscu, w otoczeniu zieleni Z czystym I przyjaznym dla zdrowia środowiskiem naturalnym - krawcowizna, gm. Strachówka,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł58,50 m² 6 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:20 006 m²

Na sprzedaż siedlisko z dużym potencjałem, położone w miejscowości Księżyna, w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość obejmuje 20 006 m gruntu oraz liczne zabudowania,.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 340 zł8 954 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy unikalną działkę budowlaną o powierzchni 8 954 m , zlokalizowaną w malowniczym Broku. Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Deskurów

Deskurów(Koszelanka + 12 km)

290 000 zł150 m² 1 933 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Jest to dom murowany, letniskowy, w lesie na osiedlu domów rekreacyjnych w Deskurowie, kilka kilometrów od Wyszkowa. Niewątpliwą atrakcją jest lokalizacja; las, cisza, spokój, 200 metrów do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Somianka

Somianka(Koszelanka + 21 km)

799 000 zł160 m² 4 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 176 m²

Biuro Nieruchomości "aspect" w Wyszkowie ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w miejscowości Kręgi w gminie Somianka,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 900 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej, położonej w urokliwej miejscowości Drogoszewo, w gminie Wyszków, w malowniczym powiecie wyszkowskim w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł44,66 m² 8 710,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na 3 piętrze, budynku z lat 70-tych, przy ul. Sowińskiego 33b. To propozycja idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł2 200 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka letniskowa objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp), przeznaczona pod zabudowę rekreacyjną, położona w zielonej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Koszelanka

Koszelanka,mazowieckie

239 000 zł1 740 m² 137,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w kształcie prostokąta o pow. 1740m2 na terenie Nadburzańskiego Parku Krajobrazowego w bliskiej odległości rzeka Liwiec. Piękne zielone tereny. Około 6km do Łochowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Koszelanka

Koszelanka,mazowieckie

80 000 zł1 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam do sprzedania działkę rekreacyjną. Działka posiada dojazd z dwóch stron,położona jest przy samym lesie. W pobliżu płynie rzeka Liwiec która jest oddalona ok 5 min pieszo.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij